MEIST

 

Iga lapseootel naine ihkab olla kaunis, särav ja veetlev. Vahepeal on vaja just täpselt seda ühte ilusat kleiti, mis paneb teid tundma kõige ilusama ja uhkema naisena. Ilus Hetk sündiski vajadusest anda lapseootel emadele võimalus ennast hästi tunda kas või hetkekski, nii et rahakotti ei tekiks suur auk. 

Lapseootel emad seisavad tihti dilemma ees: "Kas osta see kallis kleit, mida ma saan kanda ainult paar korda, või saaksin ikka kanda seda ühte tavalist kleiti mis mul juba on..." 
Tihti peale tulevased emad ei raatsi raisata palju raha riietele, mida nad saavad ainult raseduse ajal kanda. See on loogiline. Miks osta midagi, mis jääb hiljem kappi lihtsalt ripakile oma paremaid aegu ootama. 

Siin tulebki appi Ilus Hetk. Meie sooviksime, et iga tulevane ema saaks ennast imeliselt tunda vähemalt kasvõi hetkeksi, kandes meie ilusaid ja kvaliteetseid kleite. 
Põhjusi ennast üles lüüa võib ju olla mitmeid, nagu sünnipäevad, pulmad, pildistamised, kontserdid. Või lihtsalt soov tunda ennast kaunina. Ja miks mitte kanda igal üritusel ka erinevat kleiti. Nüüd on see võimalik laenutades meie käest soodsalt erinevaid kleite erinevateks tähtpäevadeks. 
Meie kollektsioonis on 5 erinevat suurust ning palju erinevaid stiile ja kangaid. Teil tuleb lihtsalt leida see meelepärane kleit ja nautida oma ilusat hetke!

© 2017 ILUS HETK. 

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon