top of page

MEIST

 

Iga naine ihkab olla kaunis, särav ja veetlev. Vahepeal on vaja just täpselt seda ühte ilusat kleiti, mis paneb Sind tundma kõige ilusama ja uhkema naisena. Ilus Hetk sündiski vajadusest anda naistele kui ka lapseootel emadele võimaluse ennast naiselikuna tunda igas hetkes. 

Naisena seisame tihti dilemma ees: "Kas osta see kallis kleit, mida ma saan kanda ainult paar korda, või saaksin ikka kanda seda ühte tavalist kleiti mis mul juba on..." 


Tihti peale naised ei raatsi raisata palju raha kallistele kleitidele, mida nad saavad kanda vaid mõned korrad. See on loogiline. Miks osta midagi, mis jääb hiljem kappi lihtsalt ripakile oma paremaid aegu ootama. 
Siin tulebki appi Ilus Hetk. Meie sooviksime, et iga naine saaks ennast imeliselt tunda vähemalt kasvõi hetkeksi, kandes meie ilusaid ja kvaliteetseid kleite. 


Põhjusi ennast üles lüüa võib ju olla mitmeid, nagu sünnipäevad, pulmad, pildistamised, kontserdid. Või lihtsalt soov tunda ennast kaunina. Ja miks mitte kanda igal üritusel ka erinevat kleiti. Nüüd on see võimalik laenutades meie käest soodsalt erinevaid kleite erinevateks tähtpäevadeks. 
Meie kollektsioonis on 5 erinevat suurust ning palju erinevaid stiile ja kangaid. Teil tuleb lihtsalt leida see meelepärane kleit ja nautida oma ilusat hetke!

IMG_0413.jpg
bottom of page