Please reload

Viimane postitus
Meie Blogist

5 Põhjust Miks Kleite Laenutada

July 26, 2017

 

Kuigi inimesed on harjunud kõike omama, siis vahel juhtub, et mõnda asja pole tõesti vaja osta. Tänu järelemõeldud otsustele ongi õige osta asju mida on palju vaja või mille kasutusiga on pikk. Näiteks kui ehitaksite endale maja- ei ostaks te ju endale seguautot või kraanat. Isegi kui see seguauto maksaks vaid 30€, te tunneksite et teil pole seda vaja omada, kuna kasutaksite seda ju nii lühikest aega. Pigem otsustate seda rentida või osta teenust sisse. 

Kõik naised, kes on kunagi lapseootel olnud teavad, et rasedate riided- eriti kleidid, ei ole asjad mida on palju vaja või mille kasutusiga oleks väga pikk (mõnel naisel võib suure-kõhu-aeg olla vaid 3 kuud) ja seega oleks nagu ju loogiline rasedate kleitide omamise asemel neid hoopis laenutada. 

Niisiis mis on need põhjused miks kleite laenutada ja mitte osta?

 

 

1. Rahakotile kergem

Kleitide laenutamine tuleb tunduvalt soodam kui kleitide kokku kuhjamine oma riidekappi. Kuna kvaliteetsete ja moodsate rasedate kleitide hinnad algavad umbes 50€ ja kõvasti üles poole, siis kleidi laenutus isegi pikemaks ajaks on soodsam kui ostmine. Meie tootevalikust leiad palju erinevaid kleite mida laenutada kolmeks päevaks hinnaga 10-20€. 

 

2. Pole vaja järelturu pärast muretseda

Asjad mida kasutatakse ainult lühiajaliselt on tõesti tark järelturul maha müüa. Isegi endal on ju hea vahel leida häid asju poole hinnaga! Kahjuks on issanda loomaaed kirju ja see tähendab et ka kõigil on oma maitse. See mis sinule meeldis ei pruugi meeldida Mallele ja Kaiele. Seega, kui oledki ostnud endale selle kleidi, lootes see hiljem poole raha eest maha müüa, ei pruugi see olla võimalik (loomulikult palju asju suudetakse ka maha müüa). 
Siinkohal tasub ka märkida, et tooted tuleb üles pildistada, kuulutused teha, neid vahepeal nähtavamaks uuesti teha ja vastata mitmetele küsimustele. Mõni lausa ju vajab ka varruka laiust ja seeliku pikkust. Kas tõesti pole lihtsam kleiti laenutada ja olla juba rahaliselt võidus?

 

3. Kuluta oma raha mitme kleidi peale laenutades!

Sul on tulemas pildistamine või mõni üritus aga pole kleiti. Poodi minnes pead sa arvestama umbes 50€. Samuti on vahel leida raske õiget suurust, värvi ja kleidi pikkust. Meie valikus on palju erinevaid kleite erinevates suurustes, värvides ja mõõtudes. 50€ eest saab meie käest laenutada 2-4 kleiti. Samuti on võimalik laenutada kleite pikemaks ajaks soodsalt. 

See tähendab, et teil oleks võimalik kanda näiteks kolme erinevat kleiti ühe kuu jooksul ja tunda ennast hästi igas olukorras. 

Vahel juhtubki, et raseduse lõpus oleme number või lausa kaks suuremad. Siis on ju eriti hea iga kuu/ igaks ürituseks uus kleit endale laenutada. Enam te ei pea ostma ühte kleiti äkki number suurema, et sellega terve raseduse käia saaks. Meie käest on võimalik laenutada kleite igas suuruses ja igaks hetkeks! 

 

4. Sobivus

Ilusa Hetke kollektsioonis on palju erinevaid stiile, mustreid, kangaid, pikkuseid, suurusi ja värve. Meilt on võimalik leida kleit pea igaks ürituseks. Meilt leiab kleite pulmadeks, juubeliteks, sünnipäevadeks, firma üritusteks, Uus Aasta pidudeks ja paljuks muuks.  Mitte kunagi ei tekiks teil tunnet, et teil pole mitte midagi selga panna. ON KÜLL! Teie riidekapis on järsku üle 25 erienva kleidi millega te pole varem käinud!

Hea meelega lükkan ümber siinkohal argumendi, et "esimese raseduse ajal teen/tegin investeeringu ja ostsin ühe/mitu korralikku kleiti millega kavatsen käia kõik mu järgmised kaks, kolm, neli rasedust... " Tundub ju hea investeering, kui ainult ka ajarattad seisma jääks ja moemaailm lakkaks töötamast.

Tõsi, mõni kleit ongi klassikaline ja alati sobib igaks olukorraks. Võite kindel olla, et see klassikaline kleit kaotab nii teie silmis kui ka teie parnteri ja sõprade silmis suhteliselt kiiresti oma sära- sest et see on nii ära käidud... Tunne ennast ilusana, kaunina ja säravana, sest et lapseootuse aeg on just sinu aeg! See on sinu Ilus Hetk!

 

5. Puhtus

Järelturult ostes on alati kasulik küsida pilte riiete igast küljest ning pärida puhtuse kohta. Kahjuks juhtub tihti, et ostjal ja müüal on erinevad arusaamad puhtuse standartist ja tihtipeale ei olda ostetud tootega kättesaades rahul. 

Ilus Hetk laenutab välja kleite mis on või näevad välja nagu uued. See tähendab, et kleitidel ei esine mitte ühtegi auku, plekki või määrdumist ning kõik õmblused on omal kohal. Seega võite alati kindel olla, et ükskõik mis kleidi te laenutate on see valmis selga panemiseks ja toimetuste tegemiseks!

NB! Kolme päevase lenutuse juures pole teil kleiti vaja puhastada. Meie viime selle keemilisse või puhastame selle juhiste järgi ise! Jällegi hoiame hea meelega teie aega kokku! 

 

 

 

Kas on veel mõni põhjus miks teie arvate, et lapseootel emadele on kleidi laenutus mitu korda arukam kui kleitide ostmine? 

 

 

 

Share on Facebook
Share on Twitter
Please reload

Jälgi Meid
Please reload

Arhiiv
  • Facebook Basic Square
  • Instagram Social Icon

Soovime jagada teiega oma mõtteid ja uudiseid Ilusa Hetke põhimõtete ja toodete kohta.  

Tule loe juba lähemalt meie postitustest!

© 2017 ILUS HETK. 

  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon